Wczytuję dane...

Magda Nowaczewska - zwyciężczyni MasterChef - specjalnym gościem GIFTmanii

Magda Nowaczewska - zwyciężczyni MasterChef - specjalnym gościem GIFTmanii

Magda Nowaczewska - zwyciężczyni MasterChef - gościem GIFTmanii

 

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły. Rodzinne spotkania przy wigilijnym stole, blask choinki, serdeczne życzenia, uśmiechy iii...prezenty! Nie bez przyczyny czekamy na ten okres przez cały rok - tę magiczną aurę uwielbia zdecydowana większość z nas. Jest jeszcze jedna rzecz, która kojarzy się bezpośrednio z Bożym Narodzeniem. O czym mowa? O niepowtarzalnych, świątecznych potrawach.

 


Właśnie o tym rozmawialiśmy z Magdą Nowaczewską - tegoroczną zwyciężczynią MasterChef - na specjalnym spotkaniu, które odbyło się w siedzibie naszej hurtowni z upominkami.

 

Magda Nowaczewska w GIFTmanii

 

Niezwykle miła, pełna uroku Mistrzyni Kuchni podzieliła się z nami niektórymi kulinarnymi tajemnicami wykorzystywanymi przez siebie podczas gotowania oraz przygotowała autorski przepis świąteczny dla klientów GIFTmanii. Jak zapewne Państwo wiedzą, lubimy dzielić się tym, co mamy najlepszego, a szczególnie w tak wyjątkowym okresie, jakim jest Boże Narodzenie.

 

Dlatego właśnie nasi klienci mogą liczyć na niepowtarzalny prezent - zdjęcie całego zespołu sprzedaży GIFTmanii wraz z autografem Magdy Nowaczewskiej, dodatkowy rabat na zakupy w naszym sklepie, oraz wspomniany już przepis na świąteczną potrawę, która na pewno uświetni zastawiony smakołykami, bożonarodzeniowy stół.

 


Zespół sprzedaży GIFTmanii hurtownia z upominkami

 

Miniony rok był dla naszej firmy bardzo udany. Mamy nadzieję, że udało nam się spełnić wszystkie Państwa życzenia i wymagania. Nadchodzący, 2017 rok upłynie nam pod znakiem poszerzania i ciągłego urozmaicania oferty gadżetów, upominków i prezentów dostępnych w naszej hurtowni internetowej. Chcemy również, aby obsługa klienta w GIFTmanii była jeszcze lepsza. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, które pozwalają nam się rozwijać dla dostarczania Państwa sklepom produktów powodujących radość klientów.

 

Korzystając z okazji, chcielibyśmy życzyć wszystkim naszym przyjaciołom, partnerom oraz klientom (aktualnym i przyszłym) wspaniałych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten wyjątkowy czas minie Państwu w ciepłej, spokojnej atmosferze, a Nowy Rok obfituje w uśmiech i sukcesy - zarówno te osobiste, jak i biznesowe. Wesołych Świąt!