Wczytuję dane...
O firmie

Hurtownia internetowa GIFTmania

Hurtownia internetowa GIFTmania to miejsce, które zostało stworzone z myślą o wsparciu Państwa biznesu. Na naszej platformie zakupowej dostępne są oryginalne gadżety, prezenty i upominki na każdą okazję, a także elementy wyposażenia wnętrz, które sprawdzą się w każdym domu. Właśnie dzięki temu podejmujące się współpracy z nami sklepy stacjonarne i online, a także inne podmioty prowadzące działalność gospodarczą, mogą liczyć na zaopatrzenie się w rozwiązania, dzięki którym uda im się stworzyć tak szeroki asortyment, że będzie on w stanie odpowiedzieć na oczekiwania klientów o różnych gustach, potrzebach i oczekiwaniach.

GIFTmania zajmuje się bezpośrednim importem artykułów dekoracyjnych oraz okolicznościowych i upominkowych z Chin oraz innych krajów azjatyckich i z Europy. Daje nam to możliwość oferowania najbardziej unikalnych przedmiotów, które są jednocześnie dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Jako bezpośredni importer prezentów i gadżetów dysponujemy bardzo rozbudowaną ofertą, która cały czas jest poszerzana o nowe produkty. Co więcej, posiadamy również upominki własnej produkcji, wykonane zgodnie z indywidualną koncepcją.

Naszym niepodważalnym atutem jest ponad trzydziestoletnie doświadczenie na rynku – w branży działamy już od 1985 roku. Dzięki temu byliśmy w stanie nawiązać współpracę ze sprawdzonymi producentami z Chin oraz poznać oczekiwania Klientów, dzięki czemu dzisiaj jesteśmy w stanie zapewnić im najlepsze wyposażenie domu i ogrodu, prezenty – w tym również te na specjalne okazje, upominki, dekoracje i wiele więcej.

Umożliwiamy skorzystanie z odbioru osobistego lub bezpośredniej dostawy produktów na miejsce wskazane przez Klienta. Co więcej, chcąc wesprzeć Państwa biznes do każdego zakupu dołączamy także komplet profesjonalnych zdjęć oraz starannie wykonanych opisów, które sprawdzą się przede wszystkim w serwisach internetowych oraz drukowanych materiałach dotyczących produktu.

Co może zaoferować hurtownia prezentów i dekoracji GIFTmania?

  • bardzo rozbudowany asortyment produktów,
  • przejrzyste warunki współpracy,
  • regularne dostawy nowych towarów,
  • częste promocje i wyprzedaże,
  • atrakcyjne ceny,
  • dodatkowe rabaty dla stałych Klientów.


Zapraszamy do odwiedzenia naszych hurtowni.
Sławomir Pomorski - właściciel firmy