Wczytuję dane...

Wprowadzamy zaawansowaną politykę bezpieczeństwa w trosce o ochronę Państwa danych.

W poprzednim wpisie dotyczącym zmian w naszej internetowej hurtowni z upominkami, zapowiadaliśmy, że ulepszenie funkcjonalności i designu GIFTmanii, to nie koniec zabiegań o wygodę i dobro naszych klientów. Dotrzymujemy danego słowa! Wprowadziliśmy właśnie zaawansowaną politykę bezpieczeństwa, dzięki której będą mieli Państwo pewność, że powierzone nam dane oraz dokonane zamówienia są w pełni bezpieczne, co odgrywa niebagatelną rolę w świecie zakupów online.1) Audyt bezpieczeństwa i certyfikat zgodności UODO.W ostatnim czasie specjaliści z zakresu bezpieczeństwa danych i infrastruktury IT z firmy Servus Comp, przeprowadzili kompleksowy audyt rozwiązań wykorzystywanych przez naszą hurtownię. W wyniku audytu i przeprowadzonych ulepszeń, otrzymaliśmy oficjalny certyfikat zaświadczający o przetwarzaniu danych w oparciu o politykę bezpieczeństwa i instrukcję zarządzania systemem informatycznym zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 1997 r.

Certyfikat UODO GIFTmaniaCo to oznacza w praktyce?

Wszystkie Państwa dane i dokonywane zamówienia są w pełni bezpieczne i chronione przed niepożądanym wyciekiem. Kupując w hurtowni internetowej GIFTmania mogą być Państwo pewni, że dane wykorzystywane są wyłącznie na potrzeby współpracy z naszym e-sklepem. Czy to wszystko? Bynajmniej!2) Certyfikat SSL - bezpieczeństwo wizyty na GIFTmania.com.plOd teraz nasza hurtownia z upominkami i gadżetami jest zabezpieczona certyfikatem SSL, który zapewnia poufność i integralność transmisji danych, a także uwierzytelnienie serwera. To kolejny etap zabezpieczenia Państwa przed jakimkolwiek ryzykiem związanym z zewnętrzną, niepożądaną ingerencją.3) Zespół GIFTmanii dba o bezpieczeństwo.Oprócz certyfikatów i zabezpieczeń technicznych, postaraliśmy się, aby pracownicy hurtowni zostali przeszkoleni z zakresu bezpieczeństwa danych i infrastruktury e-commerce.

W wyniku audytu wykazano również, że wszyscy współpracujący z nami partnerzy biznesowi realizują najwyższe, uznane standardy bezpieczeństwa.Rozwijamy się i zmieniamy z Państwem i dla Państwa. Zachęcamy do dzielenia się z nami spostrzeżeniami i propozycjami ulepszeń dotyczących naszej e-hurtowni. Każda Państwa uwaga jest dla nas bardzo cenna. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek sugestie lub oczekiwania względem naszych usług i towarów, muszą Państwo wiedzieć, że zawsze mogą je Państwo zgłosić drogą mailową (sklep@dil.pl) lub telefoniczną (+48 601 246 696).

Życzymy miłych zakupów, których bezpieczeństwo GWARANTUJEMY!