Wczytuję dane...

Dedykowane prezenty własnej produkcji - koniec sztampowych upominków!

Dedykowane prezenty własnej produkcji - koniec sztampowych upominków!

 

Obdarowujemy innych, aby okazać im uczucie, wyrazić pamięć i przekazać emocje zaklinając je w przedmiocie. Chcemy spowodować, aby w na ustach naszych bliskich zagościł uśmiech i radość. Jedynie w rzadkich wypadkach uda się nam tego dokonać przy pomocy n-tego krawata lub skarpetek.

 

Co powinniśmy więc wybrać? Czy prezent musi być bardzo drogi? Czy na pewno musi być ekskluzywny, aby miał sens i ucieszył obdarowywanego? Obserwując popularność dedykowanych prezentów naszej produkcji możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że najważniejsze w upominkach są EMOCJE!

 

Prosty wzór na najlepszy prezent

 

Praktyczne zastosowanie + dopasowanie do osoby + wzór idealny na daną okazję + estetyczny design = sukces Twojego prezentu! Posługując się tym

niezbyt skomplikowanym wzorem, wypracowaliśmy w GIFTmanii serię produktów, które cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych klientów.

 

Znaleźć wśród nich można m.in:

 :

  • Czekolady prezentowe - przez słodkości do serca, parafrazując znane powiedzenie. Pyszna czekolada w zdobionym opakowaniu dopasowanym do okazji.

  • Długopisy z nadrukami - istota prostoty i funkcjonalności wśród prezentów. Długopis z napisem rekomendujemy jako przyjemny dodatek do prezentu właściwego.

  • Piersiówki - z humorem, na dobry humor! Prezent, który przypadnie do gustu wszystkim mężczyznom (i nie tylko!)...no może oprócz abstynentów.

  • Ręczniki z haftem w prezentowych pudełkach - CZYSTA doskonałość połączenia praktyczności i estetyki. Ręczników nigdy za wiele, ładnych tym bardziej, a w prezentowym opakowaniu okazjonalnym - absolutnie!

 

Ale, ale….czy prezent zawsze musi być praktyczny? Nie! Tak, jak wspomnieliśmy powyżej, w upominkach najważniejsze są emocje. Doskonale wiedzą o tym klienci, którzy wybierają z naszej oferty prezenty stricte dekoracyjne, a które pełnią nie tylko funkcję pamiątkową, ale bywają również motywatorami lub zwyczajnie przypominają nam, że jesteśmy dla kogoś ważni. Wszystko zależy od przekazu zawartego na np. drewnianych tabliczkach, które są w ostatnich tygodniach niekwestionowanym hitem hurtowni.

Wybierając dedykowane upominki naszej produkcji, wybierasz radość swoich klientów i osób, które otrzymają od nich taki prezent. Jak się okazuje, radość wcale nie musi kosztować dużo, a produkty w naszej ofercie są tego najlepszym przykładem :)