Wczytuję dane...

BRELOK ZE SŁONIKIEM - nowość naszej produkcji

Breloki ze słonikami - uroczy upominek z nadrukiem na każdą okazję.

Prezent dla mamy, taty, chłopaka lub innej, bliskiej nam osoby. Co chcielibyśmy podarować komuś, na kim naprawdę nam zależy i o kim wiemy, że jesteśmy dla niego/niej równie ważni? 
W GIFTmanii uważamy, że każdy prezent powinien wiązać się z emocjami, dlatego stworzyliśmy upominek pozornie drobny, ale pozwalający na rzecz wielką. To znaczy?

Obdarowując kogoś bliskiego brelokiem w kształcie słonika z okazjonalnym nadrukiem, dajemy tej osobie symbol szczęścia i część siebie na każdy dzień.
Przymocowując brelok do kluczy lub portfela, pozwalamy obdarowanemu na pamięć o nas - niezależnie od tego gdzie jest i co akurat robi.

brelok słonik prezent

Przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkowe breloczki, które charakteryzują się nienachalną estetyką. Na boku każdej zawieszki znajdziecie nadruk dostosowany do okazji, na którą chcecie zakupić prezent.

Czy potrzeba święta, aby dać komuś upominek? Bynajmniej! Nasze breloki ze słonikiem posiadają również nadruki, z których ucieszy się najbliższa nam przyjaciółka, czy nauczyciel.
To nie wszystko - dzięki zawieszce ze słonikiem możemy życzyć komuś fortuny, radości lub szczęścia, co również wyrazi napis na boku breloczka. 

Mamy nadzieję, że nowy asortyment własnej produkcji w ofercie GIFTmanii przypadnie Państwu do gustu i stanie się stałym, prezentowym elementem Państwa sklepów i kwiaciarni.
Ofertę naszych breloczków znają Państwo TUTAJ