Wczytuję dane...

Nasza produkcja

Szeroki wybór produktów w naszej hurtowni zawdzięczamy wielu dostawcom, ale również wysoko rozwiniętą technologicznie własną produkcją. Posiadamy jakościowy i sprawdzony sprzęt, który obsługują wykwalifikowani pracownicy tak, aby stworzyć produkt odpowiadający potrzebom klienta. Dlatego produkty, w kategorii „WŁASNA PRODUKCJA” są możliwe do zmodyfikowania wedle życzenia klienta. Oto kilka z naszych produktów:

1. Drewniane tabliczki

Wystrój wnętrza jest niezwykle ważny, ponieważ wpływa na nasz nastrój. Dlatego warto zadbać, aby nasze codzienne otoczenie miało na nas pozytywne oddziaływanie. Motywujące teksty, śmieszne przysłowia czy słowne żarty mogą okazać się idealnym dopełnieniem każdego domu. Proponowane wzory zaprojektowane są przez naszych grafików. Przypominamy również, że ci sami graficy mogą zaprojektować również Twój wzór!

2. Statuetki

Kolejnym produktem, który przygotowujemy we własnym dziale produkcyjnym to statuetki imitujące oskary, oraz ich żeńskie odpowiedniki viktorie.

Idealnie pasują na prezent rocznicowy, lub w nagrodę za niezwykłe osiągnięcie. Jakie? Warto sprawdzić nasze propozycje, ponieważ przygotowaliśmy zabawne teksty, które zapewnią mnóstwo uśmiechu na twarzy obdarowanego! Tekst, który możemy umieścić na statuetce jest dowolny!  

3. Skarbonki

Ludzie pragną mieć pieniądze, ale nie każdy potrafi je przy sobie zachować. Warto więc pomóc komuś bliskiemu i obdarować go niepozornym przedmiotem, który może stać się wyjątkowo cennym okazem! Skarbonka którą prezentujemy jest metalowa, z otworem w wieczku, które pozwala na wrzucanie drobnych oszczędności. Gdy skarbonka całkowicie już się zapełni można otworzyć ją za pomocą specjalnego otwieracza umieszczonego na spodzie skarbonki. Ciągle pracujemy nad tym, aby ulepszać wizualnie nasze skarbonki tworząc coraz lepsze, ciekawsze i weselsze wzory. Posiadamy serie skarbonek na urodziny, serie z imionami, na niezwykłe prezenty i na przyjemności.  

4. Konserwy

Szukając wyjątkowego upominku na różne okazje często zastanawiamy się co mogłoby sprawić najwięcej przyjemności osobie obdarowywanej. Mając duże doświadczenie w branży upominkowej doszliśmy do wniosków, że najlepszym prezentem jest uśmiech! Dlatego zapakowaliśmy do puszki kilka zabawnych gadżetów i dodatków! W seriach konserwowych mamy: urodzinową, miłosną i na szalone imprezy! Puszka w konstrukcji przypomina skarbonkę. Wykonana z metalu i wyposażona w specjalny otwieracz.

5. Laski z dzwonkiem

To prawdziwy hit prezentowy! Wykonana z lakierowanego drewna laska, która wesprze Cię zarówno w życiu jak i w piciu! Posiadająca dzwonek laska, odgania niechcianych amatorów imprezowania i ostrzega, że nadciąga prawdziwy król! Uchwyt na puszkę / butelkę pozwala na transportowanie niezbędnych płynów imprezowych!
Całość przymocowana jest do tekturowego blistra z tekstem dedykacyjnym, oraz kilkoma zabawnymi gagami.  

                                                                               

Produktami, które również są naszymi własnymi produktami to piersiówka z nadrukiem, ręcznik z haftem i długopisy z nadrukami.

Wszystkie produkt w tej kategorii wykonywane są przez nas, a co za tym idzie mamy możliwość ich modyfikacji. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą proponując swój projekt – jesteśmy chętni i otwarci na tego typu kooperację :)